• Iskolánk az EduPage iskolai információs rendszert használja. Jelentkezzen be az Ön fiókjával és ellenőrizze le osztályzatait, órarendet, helyettesítést, az átvett tananyagot és a házi feladatot a következő napra!
      • Check also EduPage mobile application available for Android and iOS devices. Get all the information from our school directly to your mobile.
      • DRKG főépület
      • Debrecen, Péterfia utca 1-7.
          • Hirdetés - 2018.10.21.

HIRDETÉS

Szalagavató

Iskolánk szalagtűző ünnepségére és a szalagavató bálra október 20-án, szombaton kerül sor. A nagytemplomi szalagtűzés 16.30-kor, a szalagavató bál 19 órakor kezdődik a Lovardában. A 9. és 10. évfolyam tanulóinak az október 23-hoz kapcsolódó munkaszüneti napok miatt pénteken a tanórák befejezése után tanítási szünetjük lesz, a kollégisták hazautazhatnak. Amennyiben a szalagavatóra maradni szeretnének, a szülők írásban kérjenek lehetőséget a bent maradásra. A 12. évfolyamos tanulók szülői kérelemre pénteken délután hazautazhatnak úgy, hogy időben visszaérkezzenek. A 11. évfolyamos rendező osztályok tanulói csak különleges esetben, előzetes osztályfőnöki aláírással kérhetnek hazautazást az igazgatótól.

• Partnerek, támogatók

• Bejelentkezés